تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی سامسونگ در کرج

بهمراه ارائه برگه گارانتی

OVERVIEW
_

خدمات کامل

تعمیرات کامل از صفر تا صد ماشین ظرفشویی سامسونگ در کرج ، بصورت تخصصی و با ارائه برگه گارانتی در محل شما

ارور های ماشین ظرفشویی سامسونگ

خطاهای ماشین ظرفشویی سامسونگ

مهم نیست که چه نام تجاری را برای ماشین ظرفشویی خود انتخاب می کنید، از جمله سامسونگ، ممکن است در برخی مواقع کدهای خطا را روی دستگاه خود مشاهده کنید. برخی از این مشکلات ماشین ظرفشویی سامسونگ به راحتی قابل حل هستند در حالی که برخی دیگر به کمک یک متخصص نیاز دارند. اگر کد خطای OC ماشین ظرفشویی سامسونگ یا هر کد دیگری را مشاهده کردید، اکنون می توانید بدانید که چگونه آن را برطرف کنید. در اینجا به تفکیک کدهای خطای مختلف ماشین ظرفشویی سامسونگ اشاره شده است که باید به خاطر داشته باشید:

3C: خطای عملکرد پمپ

این کد خطا نشان می دهد که پمپ دیگر نمی تواند کار کند. مشکل را می توان با مراجعه به مرکز پشتیبانی سامسونگ یا تماس با یک تکنسین حل کرد.

1E، IE: خطای مسدود شدن فیلتر

این کدها که روی مدل‌های Waterwall ماشین‌های ظرفشویی سامسونگ ظاهر می‌شوند، نشان می‌دهند که آب از فیلتر خارج نمی‌شود. برای این منظور، فیلتر را باید با استفاده از دستورالعمل های موجود در دفترچه راهنمای کاربر خود تمیز کنید. اگر خطا ادامه داشت، توصیه می شود به مرکز پشتیبانی سامسونگ مراجعه کنید یا با یک تکنسین تماس بگیرید.

3E: خطای تامین آب با دمای بالا

این نشان دهنده گرمای بیش از حد داخل ماشین ظرفشویی است. شما باید به صورت دستی دما را با تنظیم آن به زیر 80 درجه سانتیگراد کاهش دهید. اگر خطا ادامه داشت، توصیه می شود به مرکز پشتیبانی سامسونگ مراجعه کنید یا با یک تکنسین تماس بگیرید.

4C، 4E: خطای تامین آب

این کدهای خطا معمولاً نشان می‌دهند که یا فشار آب یا دما برای کارکرد مؤثر ماشین ظرفشویی کافی نیست. ابتدا بررسی کنید که دمای آب بین 48 تا 65 درجه سانتیگراد باشد. فشار آب باید بین 20 تا 120 PSI باشد. فشار کمتر از 20 PSI به این معنی است که احتمال خرابی دریچه تامین آب وجود دارد.

5C، 5E: خطای تخلیه

این نشان می دهد که ماشین ظرفشویی آب را تخلیه نمی کند. اتصال تخلیه و شلنگ تخلیه باید برای اتصال موثر به ماشین ظرفشویی بررسی شود. همچنین حتماً زهکش یا فیلتر و سامپ را تمیز کنید.

7E: خطای بازتابنده آب

این نشانه آن است که بازتابنده به درستی از موقعیت خود حرکت نمی کند. باید به طور کامل قرار گیرد. برای هر گونه راهنمایی با یک متخصص تماس بگیرید.

9E: خطای سطح آب پایین

ماشین ظرفشویی نمی تواند کار کند زیرا آب کمتری در ماشین ظرفشویی وجود دارد. برای حل این مشکل، می توانید ماشین ظرفشویی را خالی کنید یا مواد شوینده اضافه کنید و یک چرخه معمولی را اجرا کنید. اگر خطا ادامه داشت، با یک متخصص تماس بگیرید.

AP: حالت نقطه دسترسی

این حالت ماشین ظرفشویی را قادر می سازد تا به تلفن همراه شما متصل شود. برای رفع این خطا می توانید ماشین ظرفشویی را خاموش کرده و مجدداً روشن کنید.

bE، 6E: خطای دکمه

این معمولاً نشان می دهد که یک دکمه گیر کرده است، احتمالاً به دلیل فشار دادن طولانی مدت یا مشکل دیگری. می‌توانید با جدا کردن سیم برق، ماشین ظرفشویی را خاموش کنید و سپس هر یک از دکمه‌های روی پنل را فشار دهید تا مطمئن شوید که دکمه گیر کرده ثابت است.

CE: خطای ارتباطی

این خطای کد به این دلیل است که کنترل پنل قادر به برقراری ارتباط با بقیه ماشین ظرفشویی نیست. می توانید دوباره آن را روشن و خاموش کنید، و اگر خطا ادامه داشت، باید با یک تکنسین تماس بگیرید.

HC, IE, 1E: خطای بخاری دمای بالا

این کد خطا معمولاً در مدل های روتاری یافت می شود و نشان می دهد که آب در ماشین ظرفشویی در حال جوشیدن است. توصیه می شود سیم برق ماشین ظرفشویی خود را به مدت 30 ثانیه جدا کرده و دوباره آن را روشن کنید. همچنین توصیه می شود ماشین ظرفشویی را خالی کنید، مقدار معمولی مواد شوینده را پر کنید و سپس یک چرخه جدید را اجرا کنید.

HE, tE: خطای بخاری

این خطا مربوط به بخاری ماشین ظرفشویی است. توصیه می شود ماشین ظرفشویی را خالی کنید، آن را با مقدار طبیعی مواد شوینده پر کنید و سپس یک چرخه معمولی را اجرا کنید.

LC، LE: خطای نشتی

این زمانی است که سنسور نشت ماشین ظرفشویی رطوبت را تشخیص می دهد یا بازتابنده مسدود می شود (این مورد فقط در مدل های Waterwall اعمال می شود). این خطا به این معنی است که ماشین ظرفشویی به طور خودکار روشن می شود و متوقف نمی شود. برای حل این مشکل بهتر است با یک تکنسین تماس بگیرید.

OC، 0C، oE: خطای بیش از سطح آب

این نشان می دهد که آب در ماشین ظرفشویی بیشتر از مقدار مورد نیاز است. ممکن است نتیجه مشکل زهکشی باشد. ابتدا اتصال ماشین ظرفشویی در سینک و همچنین شلنگ تخلیه را بررسی کنید. همچنین توصیه می شود زهکش، فیلتر و سامپ را تمیز کنید.

PC: خطای زون شستشو

به شما توصیه می شود ماشین ظرفشویی را از منبع برق آن جدا کرده و یک چرخه معمولی را دوباره اجرا کنید. اگر خطا ادامه داشت، با یک تکنسین تماس بگیرید تا به شما در حل آن کمک کند.

PE: خطای اتصال نیمه بار

این معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که عملکرد شستشوی ناحیه به درستی کار نمی‌کند. برای اینکه خودتان این مشکل را حل کنید، ماشین ظرفشویی را خالی کنید، مواد شوینده اضافه کنید و نیم چرخه بزنید. اگر این کار نکرد، ماشین ظرفشویی را از برق جدا کنید و با یک متخصص تماس بگیرید.
برای هرگونه کمکی، در تماس با ما دریغ نکنید

ممکن است گاهی اوقات ماشین ظرفشویی سامسونگ شما با مشکلاتی مواجه شود که با کدهای خطا نشان داده می شود. با این حال، می توانید به متخصصان مجرب برای کمک به شما در تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ اعتماد کنید. دریغ نکن و امروز با ما در تماس باشید.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − یک =